O FIRMIE

NUCLEAR zajmuje się produkcją profesjonalnych stacji roboczych – celem marki: wprowadzenie nowatorskich technologii, które usprawnią i znacznie zwiększą wydajności pracy z aplikacjami dynamicznie rozwijającego się rynku projektowo-produkcyjnego. Obok produkcji wysokiej jakości stacji roboczych i obliczeniowych, firma prowadzi również sprzedaż komponentów komputerowych, oprogramowania specjalistycznego i peryferiów klientom biznesowym. Dostarczamy i wdrażamy rozwiązania partnerów u naszych klientów. Świadczymy również usługi z zakresu serwisu i administracji systemów komputerowych.

RAW POWER TAMED FOR YOUR NEEDS

Dewiza naszych stacji roboczych – komputerów opartych wyłącznie o markowe komponenty, montowane w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie specjalistów rynku PC. RAW POWER – Czysta moc – znaczący wzrost wydajności dla potrzeb klienta – TAMED – poskromienie mocy  – Stabilności, responsywność, gotowość do pracy.

Priorytetem dla nas jest KLIENT i JAKOŚĆ – skupienie na się na potrzebach i wymaganiach użytkowników i dostarczenie adekwatnych rozwiązań, znacząco zwiększających ich produktywność – na co składa się rozbudowana opieka przed i po sprzedażowa.

Nasza Siła - Partnerzy

Wieloletnia współpraca z naszymi partnerami pozwala nam dobrać odpowiednie rozwiązanie dla naszych klientów w atrakcyjnych cenach. Prowadzimy sprzedaż i implementację rozwiązań naszych partnerów, z pełnym wsparciem technicznym. Oferujemy rozwiązania takich firm jak: Microsoft, Adobe, ESET, Symantec, CodeTwo, ConnectWise, TechSmitch, Trimble, Chaos Group, Dell, Insert i nie tylko.

Produkujemy rozwiązania dedykowane dla specjalistów. Nasze stacje usprawniają pracę projektowe, graficzne i obliczeniowe. Posiadamy dedykowane produkty dla przemysłu i sektora naukowego do zaawansowanych obliczeń i pracy ciągłej. Znacząco ułatwiamy pracę inżynierów, naukowców, projektantów, grafików, edytorów dźwięku i innych wymagających użytkowników!

Komputery z logiem NUCLEAR – posiadają do 10 lat opieki serwisowej. Nasze stacje są poddawane rygorystycznym stress testom przed dostarczeniem ich do użytkownika – proces produkcyjny uwzględnia wszystkie etapy produkcji komputerów do zastosowań profesjonalnych – wykorzystujemy komponenty o podwyższonej żywotności i wydajności. Zawsze wykorzystujemy najnowsze rozwiązania dostępne na rynku. Używamy profesjonalnych past termoprzewodzących. Aktualizujemy i konfigurujemy systemy zarządzania komputerem. Zawsze wykorzystujemy najnowsze aktualizacje sterowników i systemu operacyjnego. Wszystkie stacje na produkcji są traktowane indywidualnie – jakość każdej jednostki wraz z zadowoleniem klienta końcowego jest dla nas bezwzględnym priorytetem.

Referencje

Wybór klientów korzystających z usług naszej firmy i stacji roboczych Marki NUCLEAR.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.